Zajęcia z 2 Pułkiem Rozpoznawczym

W dniach 25-26 lipca 2017 roku strzelcy naszej jednostki brali udział w szkoleniu zorganizowanym przez 2 Pułk Rozpoznawczy w Hrubieszowie. Serdecznie dziękujemy instruktorom za poświęcony nam czas.

Święto 2 Pułku Strzelców Konnych Dominikanówka 2017

16 lipca 2017 roku w Dominikanówce (gm. Krasnobród) odbyło się Święto 2 Pułku Strzelców Konnych. Zorganizowane zostało w tym miejscu po raz ósmy. Organizowaliśmy je wspólnie z gminą Krasnobród. Uroczystość rozpoczęta została Mszą Świętą. Po czym strzelcy zaprezentowali umiejętności jazdy konnej oraz zasadzkę na pojazdy.

Rocznica śmierci por.rez. Eugeniusza Jędrusyna

W dniu 24.06.2017r w przeddzień rocznicy śmierci por.rez. Eugeniusza Jędrusyna, weterana 2 Pułku Strzelców Konnych, nasi Strzelcy odwiedzili w Wożuczynie grób Pana porucznika, złożyli wiązankę i zapalili znicze. Cześć Jego Pamięci.

Patrolowanie

W dniu 20.05.2017 w miejscowości Smólsko odbyło się okręgowe szkolenie z patrolowania. W szkoleniu udział wzięło kilkunastu strzelców z JS naszego okręgu.

Kurs Walki w Mieście

W ostatni weekend strzelcy naszej jednostki brali udział w części teoretycznej Kursu Walki w Mieście w miejscowości Mrozy. fot. SJS „Strzelec”

Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

W dniu 2 maja 2017 roku strzelcy JS 2019 brali czynny udział w obchodach Dnia Flagi w Tomaszowie Lubelski. W trakcie uroczystość trzech strzelców złożyło przyrzeczenie strzeleckie. fot. UM Tomaszów Lub.